Užsakymas

Etiketės ir lipdukai

PVC lipdukai – puikus pasirinkimas ieškantiems atsparių aplinkos poveikiui lipdukų. Jie gali būti naudojami tiek viduje, tiek išorėje ir yra pakankamai lankstūs, kad priliptų prie išgaubtų paviršių. PVC plėvelė yra atspari vandeniui, ultravioletiniams spinduliams ir kitiems išoriniams veiksniams. Ji padengiama skaidriais klijais, kurie gali būti nuvalyti, nepaliekant žymių. Mes naudojame aukščiausios kokybės PVC plėveles ir klijus, kurie gaminami naudojant tausojančias aplinką technologijas. PVC lipdukai gali būti įvairiausių dydžių, formų, stiliaus bei dizaino su Jūsų pasirinkta grafika, nuotraukomis, tekstu, spalvomis ir kitais elementais, atspindinčiais jūsų organizaciją ar prekinį ženklą. PVC puikiai tinka: sienų, langų ir grindų lipdukams, stiklų dekorui, produktų ir pakuočių, butelių etiketėms, automobilių lipdukams, ženklams, pakabinamiems ženklams ar įrengimų ženklinimui.
Polipropileno plėvelės (PP, OPP, BOPP) dažniausiai naudojamos kosmetikos, aliejaus, losjonų pakuotėms dekoruoti. Jos vertinamos dėl atsparumo, lankstumo ir ilgaamžiškumo. Polipropilenas ypač atsparus chemiškai ir beveik nepraleidžia vandens, todėl jo plėvelė tinkama ten, kur ypač svarbus atsparumas vandeniui, riebalams ir buitinei chemijai. Polipropilenas gali būti baltas ar skaidrus. Pastarasis leidžia sukurti “nematomos” etiketės įspūdį. Polipropilenas – puikus pasirinkimas, kai reikalingi lankstūs ir nesusitraukiantys lipdukai. Polipropileno lipdukai naudojami maisto, sveikatos ir grožio priemonių, kitų produktų ženklinimui, klijuojami ant butelių, puikiai tinka barkodų, rūbų etiketėms.
Mikrostruktūriniai lipdukai prilimpa prie lygių paviršių be klijų pagalbos. Jų gamybai naudojamas sintetinis popierius, kurio viena pusė padengta mikro siurbtukais. Jie prisisiurbia prie paviršiaus ir, esant reikalui, gali būti nuimami ir vėl prilipdomi. Tai daugkartinio naudojimo lipdukai. Lipnumui atstatyti pakanka nuplauti dulkes nuo naudojamo paviršiaus. Jie lengvai priklijuojami, lengvai nuimami, nepalieka klijų pėdsakų ir tausoja aplinką. Mikrostruktūriniai lipdukai prilimpa prie lygių paviršių: stiklo, organinio stiklo, metalo, plieno, daugelio plastikų. Jie ypač tinka laikinai ar sezoninei reklamai, rinkodaros gaminiams, vaikų lipdukams. Taip pat puikiai pritaikomi interjero ir asmeniniams poreikiams, kaip sienų ir langų lipdukai, žaidimo konsolių lipdukai, kvietimų priminimai.
Iškilūs lipdukai itin vertinami dėl sukuriamo erdvinio efekto, kuris efektyviai išryškina pateikiamą informaciją. Jie sukuriami pirmiausia atspaudžiant pagrindą ant lipnios plėvelės ir po to jį užliejant skaidriu 1-3 mm polimeriniu sluoksniu. Polimerui sustingus susiformuoja lęšis, kuris padidina ir paryškina po juo esantį vaizdą. Jis negeltonuoja, nesibraižo, yra atsparus ultravioletiniams spinduliams bei prailgina lipduko naudojimo laiką. Polimerinės dervos yra nekenksmingos aplinkai, neturi švino, tirpiklių ir kenksmingų ftalatų. Iškilūs lipdukai gali būti naudojami tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Jie klijuojami and buitinės technikos, kompiuterių, automobilių, baldų, suvenyrų ir kitų gaminių.
Popieriniai lipdukai sudaro apie 70% visų etikečių. Popierius yra ekonomiška ir plačiai taikoma medžiaga, tačiau jis neatsparus vandeniui, riebalams, chemikalams ir kitiems išorės veiksniams. Jo atsparumą šiems veiksniams padidina laminavimas ar lakavimas. Blizgus popierius yra vienas populiariausių, suteikiantis lipdukams lygų paviršių. Matinis popierius puikiai tinka, kai siekiama natūralumo įspūdžio. Popierius dažniausiai naudojamas farmacijos, maisto, alaus, vyno bei kitų plataus vartojimo prekių etikečių gamybai.
Magnetiniai lipdukai – tai puikus būdas reklamuoti Jūsų verslą ar organizaciją. Jie nesunkiai prisilipdo ant šaldytuvų, automobilių, seifų ir kitų metalinių paviršių. Magnetai taip pat gali priminti apie asmenines šventes ir įvykius bei tapti puikia dovana. Magnetai yra patikimas marketingo įrankis dėl savo ilgaamžiškumo, nestandartiškumo ir ekonomiškumo. Magnetiniai lipdukai puikiai tinka laikinai reklamai ar  ženklinimui ant automobilio. Jie gali būti nuimti ir panaudoti daug sykių bei nekenkia mašinos dažams. Siūlome aukštos kokybės įvairiausių dydžių ir formų magnetus: ženklus, kalendorius, atvirukus, vizitines korteles ir pan
Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai