Užsakymas

Kiti gaminiai

Plakatai yra viena populiariausių ir pastebimiausių reklamos priemonių, kuria pranešama apie renginius, nuolaidas ir kitas naujienas. Jie gali būti naudojami ne tik reklamai, bet ir interjero dekoravimui. Nesvarbu, kur juos norite klijuoti – mūsų pagaminti plakatai pritrauks norimos auditorijos dėmesį. Siūlome standartinių (A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1) ir nestandartinių dydžių plakatus ant įvairaus popieriaus: blizgančio ar matinio, 150-250 gsm svorio. Plakatai galime laminuoti matine bei blizgia plėvele. Plakatai gali būti atspausdinti ir ant sintetinio popieriaus, kuris prilimpa prie lygių paviršių be kilijų mikrosiurbtukų pagalba. Tokie plakatai yra atsparesni ir tvirtesni, gali būti panaudoti daug kartų. Juos ypač lengva pritvirtinti ir nuimti.
Šviesdėžės užtikrina didesnį reklamos pastebimumą, apšviesdamos ją iš vidaus. Jos ypač populiarios prekybos centruose, kinoteatruose, oro uostuose, parodose ir kitose prekybos bei viešose vietose. Šviesdėžės užtikrina reklamos matomumą tamsiu paros metu, atkreipia į ją dėmesį savo spalvų ryškumu. Mes siūlome įvairių dydžių kokybišką spaudą (plakatus) šviesdėžėms. Ji gali būti atspausta ant specialios lipnios medžiagos, plastiko ar tekstilės. Šviesdėžėms skirtos medžiagos yra ilgaamžės ir atsparios lempų skleidžiamai šviesai, o spauda pasižymi spalvų ryškumu.
Dideli reklaminiai tentai yra matomi iš toli – tai puikus ir nebrangus būdas reklamuoti savo verslą ir prekinį ženklą. Jie ypač populiarūs prekių ir paslaugų reklamai parduotuvėse, parodose ir renginiuose. PVC tentinė medžiaga yra atspari ir tvirta, užtikrina spaudos kokybę ir ilgaamžiškumą net iki 5-7 metų. Tentai iš šios medžiagos gali būti eksponuojami tiek viduje, tiek lauke. PVC tentai yra patvarūs ir lengvai transportuojami, gali būti įvairių dydžių ir formų. Šiuolaikinės spausdinimo technologijos leidžia pagaminti tentus, kurie atkreipia dėmesį ryškiomis spalvomis, fotografijų ir grafinių vaizdų kokybe.
Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai