Užsakymas

Micro-Suction

Nepatyrusiam vartotojui nėra lengva priklijuoti didelius lipdukus: paviršiuje gali atsirasti burbuliukų ir raukšlelių, susigadinti kliuojamas paviršius, arba ant jo lieka klijų. Lipdukai su mikro siurbtukais padeda išvengti šių bėdų. Jie prisisiurbia prie lygių ir švarių paviršių be klijų siurbtukų pagalba. Mikro siurbtukų sintetinis popierius turi tūkstančius mikroskopinių vakuminių “kraterių”, kurie sudaro dalinį vaakumą tarp lipduko ir paviršiaus ir taip neleidžia jam nukristi.

Šie lipdukai nėra jautrūs spaudimui, gali pakartotinai prilipti ir nepalieka lipnių medžiagų likučių ant klijuojamų paviršių. Jie geriausiai prisispaudžia prie glotnių paviršių, tokių kaip stiklas, plastikas ar dažytas medis. Pakanka patraukti ar pasukti lipduką ir jis nusiims. Nuvalius lipduką drėgna šluoste ar jį nuplovus, mikro siurbtukai bus nuvalyti nuo dulkių ir atgaus pradinį lipnumą.

Mikro siurbtukų sintetinis popierius gaminamas polipropileno principu ir apjungia popieriaus ir polipropileno privalumus. Toks sintetinis popierius yra matinis, švelnus, lygus, užtikriną aukštą spausdinimo kokybę su puikiais kontrastais ir ryškiomis spalvomis.

Mikro siurbtukų popieriaus savybės: ypatingai lygus, tvirtas, neplyštantis, lankstus, nepalieka oro burbuliukų, atsparus chemikalams ir riebalų dėmėms, stabilus, atsparus UV spinduliams, atlaiko nuo -80°C iki +70°C temparatūrą, nereikalauja profesionalių klijavimo įgūdžių, lenvai prilipdomas ir lengvai nuimamas, nenaudojami klijai, todėl jų nelieka ant paviršių, lipnumas atnaujinamas nuplovus vandeniu.

Mikro siurbtukų popierius yra draugiškas aplinkai, nes: nenaudojamas medis, gamyboje naudojama palyginti mažai vandens, chemikalų ir energijos, 100% perdirbamas, perdirbant neišsiskiria siera, chloras ar azotas, neturi sunkiujų metalų, plastifikatorių ir nuodingų medžiagų.

Mikro siurbtukų technologija puikiai tinka šiems produktams: lipdukams, reklaminiams gaminiams, reklaminiams plakatams parduotuvėse, sezoniniams papuošimams ir plakatams, vaikų žaidimams, reklamai ant parduodamos technikos.

Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai