Užsakymas

Polipropilenas

Polipropileno plėvelė (dar žymima kaip PP, OPP, BOPP) yra dažnai naudojama etikečių bei lipnių etikečių gamybai ant buities, sveikatos, kosmetikos priemonių pakuočių nes yra tvirta, lanksti ir atspari riebalams ir cheminėms priemonėms. Ji taip pat gali būti naudojama skaidrių etikečių gamybai, maisto ir pramoninėms pakuotėms.

Polipropilenas išgaunamas iš naftos ir susideda tik iš anglies ir vandenilio atomų. Jo gamyba saugi, švari ir nenaudoja daug energijos išteklių. Polipropileno plėvelė turi panašias savybes kaip ir polietileno, bet yra stipresnė, chemiškai atspari ir beveik nepraleidžia vandens. PP plėvelė ypač tinka, kai reikia atsparumo vandeniui, riebalams ir buitiniams skiedikliams.

Polipropileno plėvelės, kurios yra orientuotos arba ištemptos viena kryptimi vadinamos vienaašėmis plėvelėmis (OPP), o kurios ištemptos į abi kryptis vadinamos dviašės orientacijos polipropileninėmis plėvelėmis (BOPP). Ši orientacija suteikia tam tikrų savybių, kaip mažesnis tempimasis, didesnis stiprumas, geresnės optinės savybės ir mažesnis vandens ar dujų pralaidumas. BOPP naudojamos ten, kur reikalingas ilgaamžiškumas ir stiprumas, jos neplyšta, nebent įpjaunamas kraštas.

Polipropileno savybės: lankstus, lengvas, atsparus UV spinduliams, netoksiškas, bekvapis, atsparus drėgmei, chemikalams, įbrėžimams, lygus, tvirtas, leidžia tolygiai apkirpti, stabilus, pritampantis prie įvairių formų.

Polipropileno plėvelės ypač tinkamos: produktų, butelių, pramonės,maisto, grožio ir sveikatos produktų pakuočių etiketėms, pakabinamoms etiketėms, barkodų etiketėms.

Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai