Užsakymas

Reikalavimai

FAILO DYDIS:

Failus siųskite naudojant WeTransfer arba DropBox paslaugas (nepamirškite idėtį nuorodą). Failus iki 10MB galite siųsti elektroniniu paštu.

FORMATAS: EPS, PDF ,TIFF, JPEG

Maketai gali būti kuriami naudojant Photoshop, Illustrator ar CorelDRAW programas ir išsaugoti PDF, EPS, TIFF arba JPEG formatu.

Išsaugant failus su Photoshop, Illustrator, CorelDRAW programomis, tekstai turėtų būti sukreivinti, failų sluoksniai suspausti (flatten mage/transparency), objektai sugrupuoti.

SPALVŲ GAMA: CMYK arba RGB

Pateikiamuose failuose turi būti naudojama tik CMYK arba tik RGB spalvinė erdvė. Lab spalvingumo naudojimas gali iškreipti gaminio spalvas. Jei faile naudojate ir CMYK, ir RGB spalvų erdves, spalvos bus iškraipytos! Jei pageidaujate naudoti konkrečias spalvas ar atspalvius, galite nurodyti PANTONE spalvų kodus. Jei pageidaujate atitaikyti konkrečią spalvą galime atsiųsti spalvų paletę kuri padės tai padaryti.

UŽLAIDOS

Užlaida – tai atstumas tarp spaudos pabaigos ir pjovimo linijos. Ji bus nupjaunama gamybos metu. Ištisiniai fonai ar grafiniai objektai turi būti pratęsti per visą užlaidos plotį. Paprastai reikalaujama, kad užlaidos būtų ne mažesnės nei 2 mm. Praktikoje užlaidos gali būti mažesnės ar didesnės priklausomai nuo to, ant kokios medžiagos bus spausdinama, pavyzdžiui:

  • plakatai ir lipdukai – užlaida 1-2 mm
  • lipduko klijavimas ant PVC plastiko – užlaida 1-2 mm
  • lipduko klijavimas ant PVC plastiko su užlenkimais– užlaida ne mažesnė nei 5 mm
  • drobėms – užlaida 10 mm
  • drobėms su užtraukimu ant porėmio – užlaidos iš visų pusių ne mažesnės kaip 50mm.

SAUGI ZONA: 3 mm

Saugia paprastai laikoma zona, nutolusi 3 mm atstumu nuo apipjovimo linijos. Joje neturėtų būti teksto ar kitos svarbios informacijos, kuri galėtų būti nupjauta gamybos metu. Svarbiausi elementai turi likti saugios zonos ribose. Jei maketo fonas ne baltas arba yra elementų, kurie dokumente ribojasi su kraštu, būtina pratęsti juos už lapo ribų.

RAIŠKA: 75 dpi

Raiška (rezoliucija) rodo kiek taškų yra viename colyje. Visi ne vektoriniai maketai turėtų būti 75 dpi raiškos. Mažesnės raiškos maketai bus atspausdinti pikseliuoti. Atkreipkite dėmėsį, kad 75 dpi raiška nustatoma esant masteliui 1:1.

ŠRIFTAI: prisegti/kreiviniai

Jei gaminyje yra tekstinės informacijos visi panaudoti šriftai turi būti prisegti (angl. embedded) arba paversti į kreives: Illustrator programoje – Create outlines, Photoshop – Rasterize layer, CorelDRAW – Convert to Curves. Jei nesate tikri dėl failo sukreivinimo, galite jį išsaugoti TIFF, EPS formatu. Jei pastebimi šriftų neatitikimai, užsakovas informuojamas ir prašoma atsiųsti naujus failus. Mes neatsakome už paliktas gramatines klaidas tekstuose.

Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai