Užsakymas

Sienų grafika

Spauda ant drobės jūsų mėgstamiausias nuotraukas pavers tikrais meno kūriniais. Foto nuotraukų spausdinimui naudojame tik aukščiausios kokybės drobę ir specialius solventinius dažus. Tai užtikrina puikius spausdinimo rezultatus kiekvienu atveju. Atspausdintas drobes užtraukiame ant medinių porėmių, kurie kabinami ant sienos papildomai nerėminant. Jei Jūs norite patys įsirėminti nuotrauką, drobė gali būti be porėmio ir transportuojama suvyniota į ritinėlį. Spausdiname populiariausių dydžių bei nestandartines drobes. Foto drobės – tai puikus būdas papuošti biurą ar namus ar puiki dovana draugams, bendradarbiams bei artimiesiems.
Atnaujinkite interjerą naudodami sienų lipdukus! Jie net nuobodžiausioms erdvėms suteiks išskirtinumo. Pagal individualų užsakymą pagaminti sienų lipdukai tinka tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslui. Juos nesunku priklijuoti ir nuimti net nepatyriusiam vartotojui. Daugkartiniam naudojimui ypač patogūs mikrostruktūriniai lipdukai, kurių viena pusė padengta mikro siurbtukais. Jie prisisiurbia prie paviršiaus ir, esant reikalui, gali būti nuimami ir vėl prilipdomi. Lipnumui atstatyti pakanka nuplauti dulkes nuo naudojamo paviršiaus. Jie lengvai priklijuojami, lengvai nuimami, nepalieka klijų pėdsakų ir tausoja aplinką. Ypač tinka laikinai ar sezoninei reklamai, vaikų kambario lipdukams.
Fototapetai gali iš esmės pakeisti jūsų biuro ar kambario interjerą. Mūsų gaminami fototapetai – tai nuotraukos, kurios atspausdintos and aukštos kokybės PVC popieriaus. Vienetiniai tapetai pagaminami pagal individualius reikalavimus ir sienų išmatavimus. Jie praplečia kambario erdvę nepažeisdami sienų. Klijuojami kaip įprastiniai tapetai.
Jei norite išskirtinių tapetų savo biuriui ar namams, užsisakykite vienetinius tapetus, pagamintus specialiai jums. Tai paprasta ir nebrangu naudojantis mūsų spausdinimo paslaugomis. Galite panaudoti įvairiausius grafinius vaizdus ir spalvas. Vienetiniai tapetai skiriasi nuo fototapetų tuo, kad vietoje nuotraukos juose pakartojamas tam tikras grafinis vaizdas.
Etiketės ir lipdukai
Parodų stendai
Sienų grafika
Kiti gaminiai